Op zaterdag14junivan11-16.30 uur is het Archeologiedag in het Tempel-Kerkmuseum.
Hoe dichtbij kan archeologie komen als je weet dat onder de wijk waar je woont ooit Romeinse of Middeleeuwse resten zijn gevonden?
Het Tempel-Kerkmuseum heeft de primeur om een aantal van deze vondsten uit De Pas voor het eerst te laten zien aan het publiek.
De hele dag zijn er archeologen van BAAC aanwezig om vragen te beantwoorden en er iets over te vertellen.
Daarnaast is het Tempel-Kerkmuseum zelf natuurlijk een belangrijke plek met Romeinse en Middeleeuwse vondsten, zodat rondleidingen langs deze plek niet mogen ontbreken. Reserveren voor de rondleidingen kan via tempelkerkmuseum.nl.
Toegang kerkzaal en bekijken van de nieuwe vondsten is gratis. Meedoen met de rondleiding kost 6 euro per persoon en 3 euro voor kinderen t/m 12 jaar
Voor meer informatie: tempelkerkmusem.nl en nationalearcheologiedagen.nl