Contactpersonen

Contactpersonen

 



Predikanten

ds. Jeroen Jeroense

ds. Dick Snijders

tel.: 06 50237946
jeroen-jeroense@pg-elst.nl

tel.: 06 19920341
dick-snijders@pg-elst.nl

Kerkelijk bureau

open dinsdag t/m vrijdag
van 9.00 uur tot 12.00 uur

St. Maartenstraat 32b
6661 DA Elst Gld
0481 371357

 

Koster

 

koster@pg-elst.nl

De Ruimte

 

St. Maartenstraat 32b
6661 DA Elst Gld.
06 22892782

deruimte@pg-elst.nl

Pastoraat

 

cpo@pg-elst.nl

Diaconie

 

diaconie@pg-elst.nl

Jeugd

 

jjw@jeugdwerkpgelst.nl

Kerkbeheer

 

kerkrentmeesters@pg-elst.nl

Kerkenraad

 

kerkenraad@pg-elst.nl

Webmaster

 

webmaster@pg-elst.nl

ANBI gegevens

 anbi logo

 Kerk

 anbi logo

 Diaconie

Image

Veilige kerk

Onze gemeente wil een veilige kerk zijn en is aangesloten bij een team van vertrouwenspersonen. Het team is een samenwerkingsverband van 12 gemeenten in onze regio waar u misbruik en grensoverschrijdend gedrag kunt melden. Het team is bereikbaar op het mailadres: vertrouwenspersoon@ringelst.nl .

Op een melding wordt vanuit het team binnen twee dagen gereageerd.

Kopij website

Stuur kopij voor de website naar webmaster@pg-elst.nl

kopij

Feedback

   Deze site is er voor u ! 
   Heeft u hierover op- of aanmerkingen of een waardering, laat het ons weten via
deze link 

Jes Spoelstra, Rob Coenen, Annet Postma, Kees van Nes