Nieuws

Lectori Salutem

Schitterend witDe Noorse schrijver Jon Fosse (geboren in1959) is al jaren een veel gelauwerd auteur. Zijn oeuvre is groot en veelzijdig. In 2023 won hij de Nobelprijs voor de Literatuur. Een bijna-dood ervaring in zijn jeugd beïnvloedt zijn werk tot op de dag van vandaag.


We bespreken zijn novelle ‘Een schitterend wit’ op maandag 18 mei om 20.00 uur en donderdag 21 mei om 14.00 uur in De Ruimte. Graag vooraf aanmelden bij Aukje Spoelstra

Een man komt met zijn auto vast te zitten op een modderig bospad. Het begint te sneeuwen, het wordt donker en koud, maar in plaats van hulp te halen loopt de man het bos in – ook al is het zo donker geworden dat hij tussen de bomen nauwelijks nog iets kan zien, ook al weet hij dat het dwaas is om te doen. In het donker verschijnt de omtrek van iets wat lijkt op een mens, een oplichtende omtrek die steeds duidelijker wordt.

Spannend, indringend, mysterieus, soms religieus. ’Een schitterend wit’ is een briljant verhaal over de grens tussen leven en dood.

ANBI gegevens

 anbi logo

 

       Kerk

 

 anbi logo

 

       Diaconie

 

Image

Veilige kerk

Onze gemeente wil een veilige kerk zijn en is aangesloten bij een team van vertrouwenspersonen.
Het team is een samenwerkingsver-band van 12 gemeenten in onze regio waar u misbruik en grensover-schrijdend gedrag kunt melden.
Het team is bereikbaar op het mailadres: vertrouwenspersoon@ringelst.nl .

Op een melding wordt vanuit het team binnen twee dagen gereageerd.

Kopij website

Stuur kopij voor de website naar
webmaster@pg-elst.nl
kopij

Feedback

   Deze site is er voor u ! 
   Heeft u hierover op- of aanmerkingen of een waardering, laat het ons weten via
deze link 

Jes Spoelstra, Rob Coenen, Annet Postma, Kees van Nes

Free Joomla! templates by AgeThemes